יצרה שותפות עם Level Access

נגישות דיגיטלית הוא רכיב קריטי במחויבות המתמשכת של MSD לגיוון ולהכללה. אנו גאים בשותפות שיצרנו עם Level Access כדי להבטיח שהחוויות הדיגיטליות שלנו נגישות ופונקציונליות עבור כל הלקוחות שלנו ומספקות טכנולוגיה מסייעת בחינם לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות.

הצג את הצהרת הנגישות שלנו נפתח בלשונית חדשה

נגישות ושירותי בריאות - נקודת מבט גלובלית

ארגון הבריאות העולמי (WHO) מעריך כי מעל למיליארד אנשים חיים עם מוגבלות כלשהי נפתח בלשונית חדשה, מספר זה הולך וגדל ככל שהאוכלוסייה מתבגרת.

מכיוון שחלק מהמשימה שלנו היא להציל חיים ולשפר אותם, MSD מחויבת להסרת מחסומים, לשיפור הגישה לשירותי בריאות ומוצרי בריאות ולקידום הכללה עבור אנשים עם מוגבלויות.

אשת צוות בתחום שירותי הבריאות מסייעת לאדם בכיסא גלגלים

הכללה דיגיטלית

גישה מקוונת הנה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ביומיום. אולם עבור אנשים רבים עם מוגבלויות, המחסומים הקיימים בגישה לאתרי אינטרנט, לכלים דיגיטליים ולחוויות ניידות וביצירת קשר אתם, נעים בין תסכול לבין סכנת חיים ממשית. לאנשים עם מוגבלויות, נגישות דיגיטלית מבטיחה גישה לשירותי בריאות, לתעסוקה, לשירותים חברתיים, לתמיכה משפטית, להשכלה וכן לבני משפחה וחברים.

יצרנו שותפות עם

Level Access

אנו משתפים פעולה עם צוות המעצבים, המפתחים, הבודקים והמומחים המשפטיים שלהם בתחום הנגישות ומשלבים את הטכנולוגיה המתקדמת שלהם כדי להבטיח שהתכונות הדיגיטליות שלנו נגישות באופן מלא. הקדש רגע מזמנך כדי לעיין ביישום הטכנולוגיה המסייעת Level Access. ניתן להוריד אותו בקלות מהקישור שמופיע למעלה!

למידע נוסף על Level Access, נפתח בלשונית חדשה