MSD, Level Access ile ortaklık halinde

Dijital erişilebilirlik, MSD’nin çeşitliliğe ve kapsayıcılığa yönelik devam etmekte olan bağlılığının vazgeçilmez bir ögesidir. Dijital deneyimlerimizin tüm müşterilerimiz için erişilebilir ve işlevsel olmasını sağlamak üzere Level Access ile ortaklık halinde çalışmaktan ve fiziksel engellilikleri olan insanlara ücretsiz yardımcı teknoloji sunmaktan gurur duyuyoruz.

Erişilebilirlik Beyanımızı Görüntüleyin yeni bir sekmede açılır

Erişilebilirlik ve Sağlık Bakımı – Küresel Bir Bakış Açısı

Dünya Sağlık Örgütüne göre, 1 milyardan fazla insanın bir çeşit engellilik ile birlikte yaşadığı tahmin edilmekte yeni bir sekmede açılır, ve bu sayı nüfus yaşlandıkça daha da artmaktadır.

MSD, hayat kurtarma ve yaşam iyileştirme misyonumuzun bir parçası olarak, engelleri ortadan kaldırmakta, sağlık hizmet ve ürünlerine daha iyi erişim sağlamakta ve engelli insanlar için kapsayıcı bir yaklaşımı desteklemekte kararlıdır.

Tekerlekli sandalyede oturan adama yardım eden sağlık görevlisi kadın

Dijital Kapsayıcılık

Çevrimiçi erişim, günlük hayatımız için vazgeçilmezdir. Ancak, engelli birçok insanın internet sitelerine, dijital araçlara ve mobil cihazlara erişimde ve bunlarla etkileşimde yaşadıkları deneyimler, moral bozucu ile hayatı tehdit edici arasında değişebilmektedir. Engelli insanlar için dijital erişilebilirlik; sağlık hizmetlerine, istihdama, sosyal hizmetlere, hukuki desteğe, eğitime, dostlara ve aileye erişim sağlar.

Bu girişimdeki ortağımız

Level Access

Ortağımızın erişilebilirlik tasarımcılarından, geliştiricilerinden, sınama görevlilerinden ve hukuk uzmanlarından oluşan ekibiyle işbirliği yapıyor ve dijital özelliklerimizin tamamen erişilebilir olmasını sağlamak için onların çığır açan teknolojilerini benimseyerek uyguluyoruz. Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak kolayca indirebileceğiniz Level Access Yardımcı Teknoloji uygulamasına göz atmak için birkaç dakikanızı ayırın!

Daha Fazla Bilgi Level Access hakkında, yeni bir sekmede açılır